PIERWSZA WIZYTA

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy dokładny wywiad, wykonujemy pełne badanie ortopedyczne i neurologiczne pacjenta, zakładamy kartę leczenia, ewentualnie wykonujemy niezbędne badania.

Na podstawie oceny pacjenta, wykonanych badań i diagnozy opracowujemy plan rehabilitacji odpowiedni dla jednostki chorobowej oraz stanu pacjenta. Zostaną Państwo poinformowani o planowym przebiegu rehabilitacji, rodzaju stosowanych zabiegów, ich częstotliwości oraz kosztach terapii. Ćwiczenia i zabiegi dostosowujemy tak, aby były one akceptowane przez Państwa pupili. Pokażemy również ćwiczenia oraz techniki masażu, które będą mogli Państwo wykonywać ze swoim pupilem w domu. Częstotliwość kolejnych wizyt ustalany wspólnie z Państwem w zależności od Państwa możliwości czasowych oraz stanu pacjenta.

Przed kolejną wizytą poprosimy Państwa o przyniesienie ulubionych smakołyków Państwa pupila, dzięki czemu terapia będzie dla niego mniej stresująca. W przypadku zwierząt agresywnych, nie tolerujących dotyku lub obcych w swoim bliskim otoczeniu, poprosimy o przyniesienie kagańca.

W przypadku zwierząt leczonych w innych placówkach, prosimy o przyniesienie na pierwszą wizytę dokumentacji leczenia zwierzęcia – historii choroby, wyników wszystkich wykonanych badań oraz zdjęcia RTG. Proszę również pamiętać o dokumentacji medycznej dotyczącej wszystkich innych chorób, na które cierpi Państwa pupil – niektóre schorzenia mogą być przeciwwskazaniami do stosowania poszczególnych rodzajów rehabilitacji np. nowotwory.

Podczas trwania terapii zachęcamy Państwa do pozostawania z nami w stałym kontakcie. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości lub niepokojących objawów mogą Państwo do nas zadzwonić lub napisać e-mail.

Warunkiem jak najszybszego powrotu do zdrowia Państwa przyjaciela jest Państwa zaangażowanie w rehabilitację, trzymanie się planu zabiegów oraz wykonywanie w domu zaleconych ćwiczeń.

Social Fancy Sliders

Facebook

Przychodnia Weterynaryjna dla małych zwierząt